Gordon & Webster Tanácsadó és Befektetési Zrt. több, mint 20 éve nyújt tanácsadási szolgáltatásokat adózás, kontrolling, HR, menedzsment és informatika területeken. Társaságunk jelenleg az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Transzferár tanácsadó

Feladatok:
– Transzferár dokumentációk készítése, felülvizsgálata
– Transzferárazással kapcsolatos kérdések megválaszolása az ügyfelek részére
– Árazási irányelvek elemzése és dokumentálása, javaslatok készítése
– Összehasonlító tanulmányok készítése, pénzügyi tranzakciók elemzése
– Kapcsolt vállalatok feltérképezése
– Törvényi változások figyelemmel kísérése
– Multinacionális cégek tevékenységeinek üzleti elemzése
– Nemzetközi adatbázisok használata
– Részvétel adóellenőrzésekben, adótanácsadási projektekben

Elvárások:
– Felsőfokú gazdasági végzettség
– Legalább 1-3 éves, transzferár dokumentációk készítésében szerzett tapasztalat
– MS Office aktív felhasználói ismerete
– Középfokú aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
– Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
– Német/francia nyelvtudás
– Kontrolling területen/könyvelésben szerzett tapasztalat
– Adótanácsadói képesítés
– B kategóriás jogosítvány

Szükséges kompetenciák:
– Proaktivitás,
– Logikus gondolkodás, elemzőkészség
– Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség
– Problémamegoldó képesség
– Kreatív gondolkodás

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés, juttatások
– Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
– Gyors szakmai fejlődési lehetőség,
– Egyéb adónemekkel kapcsolatos projektekben való részvétel
– Kellemes, fiatalos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budaörs, TERRAPARK
Az utazáshoz Budapest több pontjáról induló céges buszt biztosítunk!